Çaycuma Toki Evleri Daireleri Projesi

1 Şubat 2022
Çaycuma Toki Evleri Daireleri Projesi

Zonguldak ilinin Çaycuma ilçesinde yapımı tamamlanmış Toki Evleri Projesi birçok vatandaşın ev hayalini gerçekleştirdi. Çaycuma'ya Nadır mevkiinde yapılan Çaycuma Toki evleri toplu konut projesinde 384 adet konut kura sonucu vatandaşlara teslim edildi. Toplu Konut İdaresi Başkanlığı 384 adet konut projesinin yapımını tamamladı. Bu projeye göre belediyenin gösterdiği arsanın üzerine, C-1 tipinden 224, alt gelir grupları için olan B-1 tipinden 160 adet konut yapıldı. 3+1 olarak projelendirilen C-1 tipleri brüt 110,93 metrekare, 2+1 olarak tasarlanan B-1 tipleriyse brüt 75,41 metrekare olacak. Ev sahibi olup borçlarını ödeyenler evlerini artık satabiliyorlar. Satılık dairelerin ilanları için çaycuma toki satılık daire ilanlarından daireleri inceleyebilirsiniz.

TOKİ uygulamalarına göre, nüfusu 40 binden az olan yerleşimlere, ön talep toplama yöntemi ve konut alıcılarının belediye ya da kaymakamlıklar tarafından belirlenmesi koşuluyla yatırım yapılabiliyor.

Çaycuma Toki Satılık Daireler Projesi

Nadır Mevkii Filyos Nehri Kıyısında

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) Çaycuma'dan gelen yoğun bir talep üzerine 384 konutluk projenin yapımını tamamladı. Toplu konut projesinin tamamlanması üzerine bir miktar ön ödeme sonrası kura çekilerek daireler kura sonucu teslim edildi. Çaycuma Toki evleri bittikten sonrası çaycuma toki satılık daire ilanları verenler dairelerini satmaya karar verdiler. Nadır Mevkiinde Filyos Nehri kıyısında yapılan konutlara vatandaşlar büyük bir ilgi gösterdi.

Çaycuma Toki Evleri

Çaycuma Toki Fiyatları

Haber Yorumları