ÇAYCUMA DERELİ KÖYÜ TEK TAPULU 2414m2 SATILIK TARLA

Fotoğraflar yükleniyor

385.000
İlan No 292
İlan Tarihi 30 Temmuz 2022
İmar Durumu Tarla
Metrekare 2414
Metrekare Fiyatı 159
Ada No 119
Parsel No 250
Kaks & Emsal Belirtilmemiş
Gabari Belirtilmemiş
Tapu Durumu Müstakil Parsel
Kat Karşılığı Hayır
Krediye uygun Bilinmiyor
Kimden Emlak Ofisinden
Takas Hayır

Ayrıntılartarlamız ilan resimlerinde göründüğü gibi birebir aynıdır. Tarlamız doğa ile içiçe bir yaşamın kapısında ve huzur isteyenlerin odak merkezinde yer almaktadır. Özel olarak alacağınız izin ile kendinize ait düzenlemeler yapabilir ister geleceğe dair yatırım yapabilir isterseniz haftasonlarınızda harika zamanlar geçirmek için kullanabileceğiniz bir arazi. Satılık tarlamız bu fiyata kaçırılmayacak Çaycuma'nın en gözde konumlarından bir alandadır. Detaylı bilgi için ister arayın görüşelim isterseniz büromuza gelin herzaman bekleriz. Her türlü sorunuz için telefon numaramız  7/24  aktiftir.

Ada: 119 - Parasel: 250: 1.785m2 Tek Tapu

Ada: 119 - Parasel: 251: 580m2 Tek Tapu

Arsa, su, elektrik ve telefon hattı alınabilir.

 Çaycuma Merkeze Yakın

 Bu araziye villa, konut, mustakil bina yapılıyor

 arazi, köy imarlı arazidir. bina iznini 

 Yatırımını Değerlendirmek İsteyenler Kaçırmayın

 Detaylar için Ofisimize Bekleriz.

Not: Bu işlemler Çaycuma Emlak sözleşmesi altında  yapılmıştır. Çaycuma Emlak dışı tarafından aracılık ile paylaşılıp görsel, video, metal, içerikleri Çaycuma Emlak izni olmadan arsayı satmaya veya mal sahibi ile dolaylı yollardan ulaşan emlakcı ve emlakla ilgili kişiler vergi mükellefi olmayanlarda geçerlidir.tesbit edilen durmda arsa sahibi ve alıcı hakkında paylaşan kişilere hukiki işlemler başlatılacaktır. Köyde ev yapmak için gerekenler


Köyde ev yapabilmek için neler gereklidir, hangi birimden hangi belgeler ile izin belgesi alınabilir? Bu arada satılık köy evi ilanlarına da göz atabilirsiniz.

  • Köylerde ev yapma şartları, belediye mücavir alan sınırları dışında planı bulunmayan köy ve mezraların yerleşik alanları ile belediye ve mücavir alan sınırları İçinde ve dışındaki yerleşme alanı dışında kalan (iskân dışı) alanlarda farklılık gösteriyor.

Kırsal alan imar yapı ve yönetmeliklerine göre, köy yerleşim alanlarında ev yapmak için, köy nüfusuna kayıtlı ve köyde sürekli oturan şahıslar başvuruda bulunabilir. İlçe Özel İdaresi’ne başvurusu yapılan köyde ev inşaatları için gerekli belgeler.

1 - Yapı izin dilekçesi

2 - Tapu belgesi

3 - Koordinatlı plan örneği (Kadastro’dan)
4 - Nüfus cüzdanı
5 - İkametgah
Yapılacak yapının yoldan ve komşu parsellerden çekme mesafelerine ilişkin Köy İhtiyar Heyeti kararı.
Köyde yaşayan ve sürekli ikamette bulunan kişiler, bu belgelerin temini ile başvuruda bulunabilirler.

Köyde ev yapmak için neler gereklidir?

İlçe Özel İdaresi’nden projenin onaylatılması ve gerekli olan izin yazısının alınması ile, inşaata başlanması için karar gereklidir. Köy İhtiyar Heyeti kararı alınarak, alınan belgenin İlçe Özel İdaresi’ne iletilmesi gereklidir.

Yeni yasalara göre çeşitli yapıla için ruhsat gerekmiyor. Köy alanlarında yapılan bakkal, berber gibi köy halkına hizmet verecek olan yapılar için yapı ruhsatı alınması gerekmiyor. İlgili kanunda belirtilen kapsamlar ve ruhsat gerektirmeyen yapılar hakkında bilgi edinerek, ruhsata gerek olmadan inşaata başlanabilir.

Fakat ev yapmak ve yaşam alanları inşası için yapı ruhsatı alınması gereklidir. Köyde Ev Yapacaklar Dikkat! Yapı İzni Gerekli.

 Pazarlık Payı Mevcut 
Pazarlık için Birebir Ofisimize Bekleriz.

 ÇAYCUMA EMLAK 

Sizde dairenizi, arsanızı, gayrimenkulünüzü Çaycuma Emlak güvencesiyle binlerce müşteriye ulaştırabilir oldukça hızlıca satabiliriz. Arsanız değerinde alınır ve satışı gerçekleştirilir isterseniz arsanız yüzde(%) oranında anlaşılarak daire karşılığında müteahhit ile arsa sahibi arasında anlaşma sağlıyoruz.

Detaylar için ofisimize bekleriz.

Çay Mah./İnönü Sokak/No: 30C - ÇAYCUMA/ZONGULDAK

Eski Köylü Pazarı - 50.Yıl Cami Altı

TEKNİK ÖZELLİKLER
Altyapı
Konum
Genel Özellikler
Manzara
Yorumlar
252 kez görüntülendi.

Çaycuma Emlak

Kayıt tarihi:
25 Mart 2021, 16:32

Turhan Karabulut

Üyelik tarihi: 8 Şubat 2018

Mağazanın tüm ilanlarını görüntüle
Cep541 812 01 45
İş552 539 07 67
WhatsApp541 812 01 45
İlan sahibi: Turhan Karabulut (Çaycuma Emlak)
Ara WhatsApp